ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У МОВНОМУ КОНКУРСІ!
16 лютого 2024 року в онлайн-форматі відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У змаганні знавців української мови Херсонщини переможцями стали:
- Марія Магар, учениця ДПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище» (24,5 бали; викладач Цуканова Наталя Володимирівна);
- Валентина Панчук, учениця ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» (22,5 бали; викладач Леонова Надія Андріївна).
Вітаємо призерів та їх наставників! Бажаємо подальших здобутків та звершень задля виконання основної мети конкурсу ‒ затвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.Нехай вам щастить у заключному Всеукраїнському етапі конкурсу!






