Skip to Content

Про Методцентр

Спеціалісти Центру

Контактна інформація

Напишіть нам

МЕТОДИЧНИЙ ПОДІУМ День перший

         На виконання плану заходів НМЦ ПТО у Херсонській області 29 травня 2024 року у режимі онлайн засобами платформи Google Meet організовано і проведено методичний подіум для викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін з теми «Презентація методичних напрацювань щодо формування екологічних і здоров’язберігаючих компетентностей». На зустрічі були присутні 36 педагогів ЗП(ПТ)О Херсонщини.
 
         Захід розпочала модератор Ірина Зарівняк, методист НМЦ ПТО. Вона акцентувала увагу присутніх на нормативно-правовій базі, особливостях, принципах і методах екологічної та здоров’язберігаючої освіти.
 
         До учасників заходу звернулася директор НМЦ ПТО Світлана Ткаченко. У своєму виступі вона зазначила, що формування екологічних та здоров'язберігаючих компетентностей є стержнем збалансованого розвитку суспільства. Саме вони дозволяють підготувати майбутніх фахівців до вирішення сучасних екологічних викликів та ведення здорового способу життя.
 
         Спікери методичного подіуму, викладачі суспільно-гуманітарних дисциплін, презентували свої ідеї, досвід та методичні напрацювання щодо формування у здобувачів освіти екологічних і здоров’язберігаючих компетентностей.
 
         Теми виступів:

  • «Формування у здобувачів освіти ЗП(ПТ)О здоров’язберігаючої та екологічної культури і грамотності на уроках іноземної мови»- Петрова Тетяна, викладач англійської мови ДНЗ «Херсонський професійний суднобудівний ліцей»;
  • «Формування екологічно компетентного фахівця і громадянина на уроках української мови та літератури»- Цуканова Наталя, викладач української мови та літератури ДПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище»;
  • «Екологічні аспекти сучасного уроку історії: форми, методи та прийоми»- Горобець Марина, викладач історії ДНЗ «Професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка»; 
  • «Формування екологічного мислення здобувачів освіти ЗП(ПТ)О на уроках української літератури: інновації, проблеми, рішення»- Кобзар Олена, викладач української мови та літератури ДНЗ «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну».

         Щира вдячність викладачам суспільно-гуманітарних дисциплін за творчий та креативний підхід до роботи, впровадження інновацій у практику проведення уроків.